Kviečiame dalyvauti ES Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių (angl. Citizens, Equality, Rights and Values – CERV) programos nacionalinio kontaktinio punkto organizuojamame informaciniame renginyje, skirtame pristatyti kvietimą teikti paraiškas „Europos atminimas“ (CERV-2024-CITIZENS-REM).

Į renginį kviečiame valdžios institucijų ir įstaigų, pilietinės visuomenės organizacijų, NVO, memorialinės ir paveldo vietos, muziejų ir archyvų, išgyvenusiųjų asociacijų ir kultūros, jaunimo, švietimo ir mokslinių tyrimų organizacijų atstovus.

Renginio metu bus išsamiai pristatytos kvietimo sąlygos: kvietimo tikslai, prioritetai, finansuojamos veiklos, reikalavimai pareiškėjams ir projektams. Taip pat bus pristatytos paraiškų teikimo sąlygos, paraiškos sandara bei privalomi pateikti priedai. Renginio pabaigoje numatyta klausimų – atsakymų sesija, kurios metu bus galimybė užduoti klausimus ir išsiaiškinti rūpimus dalykus.

Renginio data ir laikas: renginys vyks balandžio 30 d. nuo 13:00 iki 14:00 val.

Renginio vieta: renginys vyks nuotoliniu būdu MsTeams platformoje, prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams.

Renginys nemokamas, tačiau registracija į renginį yra būtina ir vyks iki 2024 m. balandžio 29 d. (imtinai). Registracijos anketą galite rasti čia: https://forms.office.com/e/FXnkdCH1py

Kviečiame Lietuvos organizacijas dalyvauti renginyje bei tapti aktyviais CERV programos dalyviais, teikiant ir įgyvendinant savo projektines idėjas!

Renginio programa:

13:00 – 13:45 Kvietimo teikti paraiškas pristatymas:

• „Europos atminimas“.

13:45 – 14:00 Klausimai – atsakymai.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis į Astą Kulbačiauskienę, el. p. asta.kulbaciauskiene@esf.lt, tel. Nr. +370 659 80532, arba Vilmą Zurzę, el. p. vilma.zurze@esf.lt, tel. Nr. +370 659 80 138.