ES Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių (angl. Citizens, Equality, Rights and Values – CERV) programos kontaktinis punktas kartu su Europe Direct centrais šių metų sausio-vasario mėn. Lietuvos regionuose organizavo gyvų renginių ciklą „CERV programos finansavimo galimybės: paskelbtų kvietimų pristatymas“.

Pilietinės visuomenės, NVO, viešojo ir privataus sektoriaus organizacijos, nacionalinės bei vietos valdžios institucijos ir įstaigos, savivaldybių ir kitų organizacijų atstovai renginių metu turėjo galimybę susipažinti su CERV programa, jos finansavimo galimybėmis, paskelbtais kvietimais teikti paraiškas bei paraiškų teikimo procedūra.

Renginiai vyko 12-koje Lietuvos miestų (Alytuje, Kaune, Vilniuje, Visagine, Ignalinoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Utenoje, Jurbarke, Klaipėdoje, Telšiuose ir Radviliškyje) ir pritraukė daugiau kaip 200 dalyvių iš įvairių organizacijų.

Džiaugiamės, kad vis daugiau organizacijų turi galimybę susipažinti su CERV programa. Smagu ir tai, kad plečiasi ir renginių geografija – buvome šiltai priimtos Jurbarke ir Radviliškyje.

Dėkojame visiems Europe Direct centrams už įsitraukimą ir geranorišką bendradarbiavimą!

Dėkojame renginių dalyviams už buvimą kartu, sukurtą jaukią atmosferą, visus užduotus klausimus ir domėjimąsi ES finansavimo galimybėmis pagal CERV programą!

Primename, kad CERV kontaktinis punktas yra pasiruošęs Jums padėti bei palengvinti paraiškų rengimo ir teikimo procesą!

Tikimės aktyvaus Lietuvos organizacijų dalyvavimo CERV programos kvietimuose teikti paraiškas bei sėkmingų projektų!

Dalinamės įvykusių renginių akimirkomis: