Kviečiame dalyvauti ES Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių (angl. Citizens, Equality, Rights and Values – CERV) programos nacionalinio kontaktinio punkto organizuojamame informaciniame nuotoliniame klausimų – atsakymų renginyje, skirtame pareiškėjams, rengiantiems paraiškas pagal kvietimą „Miestų partnerystė“ (CERV-2023-CITIZENS-TOWN-TT).

Į renginį kviečiame miestų, savivaldybių ir kitų lygių vietos valdžios institucijų arba jų partnerystės komitetų, ar kitų ne pelno organizacijų, atstovaujančių vietos valdžios institucijas atstovus. Renginio metu bus  trumpai primintos kvietimo sąlygos: kvietimo tikslai, prioritetai, finansuojamos veiklos, reikalavimai pareiškėjams ir projektams. Taip pat trumpai bus pristatytos paraiškų teikimo sąlygos, paraiškos sandara bei privalomi pateikti priedai. Didžiausias dėmesys renginyje numatytas klausimų-atsakymų sesijai, kurios metu bus galimybė užduoti klausimus ir išsiaiškinti rūpimus dalykus, susijusius su paraiškos rengimu ir jos teikimu.

Renginio data ir laikas: renginys vyks rugsėjo 7 d. nuo 10:00 iki 11:00 val.

Renginio vieta: renginys vyks nuotoliniu būdu MsTeams platformoje, prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams.

Renginys nemokamas, tačiau registracija į renginį yra būtina ir vyks iki 2023 m. rugsėjo 6 d. (imtinai). Registracijos anketą galite rasti čia: https://forms.microsoft.com/e/MGYaUNgBYy

Kviečiame Lietuvos savivaldybes dalyvauti renginyje bei tapti aktyviais CERV programos dalyviais, teikiant ir įgyvendinant savo projektines idėjas!

Renginio programa:

10:00 – 10:30 Kvietimo teikti paraiškas pristatymas:
• Miestų partnerystė
10:30 – 11:00 Klausimai – atsakymai.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis į Astą Kulbačiauskienę, el. p. asta.kulbaciauskiene@esf.lt, tel. Nr. 8 659 80532