Kviečiame į nuotolinį renginį „CERV programos finansavimo galimybės“

ES Piliečių, lygybės, teisių ir vertybių (Citizens, Equality, Rights and Values – CERV) programos nacionalinis kontaktinis punktas kartu su Europe Direct centrais šių metų sausio – vasario mėn. organizavo renginių ciklą Lietuvos regionuose, skirtą potencialiems programos pareiškėjams išsamiau susipažinti su CERV programos teikiamomis finansavimo galimybėmis.

Atsižvelgdami į dalyvių susidomėjimą, lūkesčius ir pageidavimus, vasario 24 d. organizuosime šį renginį ir nuotoliniu būdu, tad visus nespėjusius ar negalėjusius dalyvauti gyvai, kviečiame susitikti nuotoliniu būdu!

Į renginį kviečiame NVO, pilietinės visuomenės bei jaunimo organizacijų, bendruomenių, švietimo bei kultūros įstaigų, savivaldybių ir kitų organizacijų atstovus. Renginio metu supažindinsime su programos teikiamomis finansavimo galimybėmis Lietuvos pareiškėjams, plačiau papasakosime apie pačią programą, supažindinsime su paraiškų teikimo procedūra, pristatysime šiuo metu paskelbtus kvietimus teikti paraiškas bei supažindinsime su artimiausiu metu planuojamais paskelbti kvietimais.

Renginio data ir laikas: renginys vyks vasario 24 d. nuo 10:00 iki 12:00 val.

Renginio vieta: renginys vyks nuotoliniu būdu MsTeams platformoje, prisijungimo nuoroda bus atsiųsta užsiregistravusiems dalyviams.

Renginys nemokamas, tačiau registracija į renginį yra būtina ir vyks iki 2023 m. vasario 23 d. (imtinai). Registracijos anketą galite rasti čia:  https://forms.office.com/e/FtmFzZRtbm

Kviečiame Lietuvos organizacijas dalyvauti renginyje bei tapti aktyviais CERV programos dalyviais, teikiant ir įgyvendinant savo projektines idėjas!

Renginio programa:

10:00 – 10:55 CERV programos pristatymas, 2023-2024 m. CERV darbo programa, paraiškų teikimo procedūra.
Paskelbtų kvietimų teikti paraiškas pristatymas:
• Kvietimas, susijęs su ES Pagrindinių teisių chartija.
10:55 – 11:05 Pertrauka.
11:05– 12:00 • Kvietimas kovai su smurtu dėl lyties ir smurtu prieš vaikus (skirtas tarpinėms institucijoms atrinkti).
• Kvietimas lygybės skatinimui, kovai su rasizmu, ksenofobija ir diskriminacija.
• Kvietimas „Miestų tinklai“.

Kilus klausimams maloniai prašome kreiptis į Astą Kulbačiauskienę, el. p. asta.kulbaciauskiene@esf.lt, tel. Nr. 8 659 80532